Informace - pobočka Prosek

Českolipská 621, Praha 9 - Prosek místo, kde budeme jíst či odpočívat

Fb_img_1579591219391

Jak bude tábor probíhat?

Ráno se všichni setkáme v 8:00 na metru Prosek.  Dopoledne se vydáme na výlet, výstavu či jinou aktivitu (dle harmonogramu) poté se vracíme na oběd do pobočky školky Smile. Odpoledne opět budeme trávit venku v přírodě a vyzvdávání dětí je možné od 16:00-16:30 ve školce Smile. 

1-2x týdně budeme celý den na "velkém" výletě- Farmapark Soběhrdy, Mirákulum, atd. 

Témata budou vždy týdenní. Budeme se snažit vdechnout táboru trochu nostalgie v pobobě celoýdenní táborové hry. Děti budou rozděleny na 3-4 skupinky a tyto "mikro" skupinky budou celý týden soutěžit mezi sebou. Na konci týdne bude vítězná skupina odměněna. 

Například- Jurský park- odlévní dinosařích kostí, návštěva triloparku, dinoparku, výroba dinosauřího zubu, soutěže, stopovaná...

                  

 

Fb_img_1579591133688

 

Proč zvolit náš tábor?

Od roku 2013 provozujeme předškolní zařízení, nyní máme již 3 pobočky. Víme co děti potřebují, jak předejít nebezpečným situacím, máme velké množství materiálu ke tvoření, hraní, rekvizit ke hrám...a hlavně- máme svoje zázemí! Zázemí k výdeji jídla, odpočinku či k trávení nepříznivých deštivých dnů.  Dále také máme skvělou paní provozní, která se postará o hladký chod tábora, je na telefonu, když s něčím potřebujete aktuálně pomoct, koriguje průběh akcí. Tím se lišíme od jiných společností provozující příměstské tábory, které své zázemí nemají a děti jsou odkázáni na stravování v restauracích a nemají místo k odpočinku a tvoření.  Také mnoho táborů nemá svého provozního, ale provoz zajištujě ve volných chvilkách někdo z personálu školky/školy či jiného centra.

 

Kdo pečuje o mé dítě? 

Naši vedoucí jsou buď naše paní učitelky,které přes rok pracují v dané pobočce. Nebo naši externí pracovnící, kteří s námi přes rok spolupracují. Všichni pracovníci mají zdravotnický kurz a kurz chůvy akreditovaný MŠMT. 

 

Kolik bude dětí ve skupině a jak staré dítě může na tábor?

Maximální počet dětí ve skupině bude 16, věk dětí 5- 12

Vedoucí budou 2

 

 

Jak se na tábor obléknout?

Děti musí mít pevnou obuv, kvalitní batoh, lahev na pití. Dále je nutná pokrývka hlavy a opalovací krém. Děti musí být oblečeny přiměřeně počasí a mít tenkou mikinu s sebou (vhledem k tomu, že se po dešti může rapidně ochladit) Budeme sledovat počasí a při nepříznivé předpovědi budete informováni o nutnosti pláštěnky

 

Jak komunikujeme s rodiči?

Tak jako někteří možná znáte z naší Smile školky, je pro nás komunikace klíčová. Komunikaci máme nastavenou na několika úrovních,tak aby rodič vždy měl aktuální a potřebné informace. Komunikace probíhá s vaším oddílovým vedoucím- osobně. (při předání dítěte a vyzvedávání) Zde se dozvíte nejduležitější věci v rámci dítěte- pitný režim, strava, zdravotní potíže....a drobné informace k programu. Další úroveň je UZAVŘENÁ FB SKUPINA pro rodiče- zde budete mít denně fotky z programu, připomenutí co s sebou, připomenutí programu atd. Vám jako rodiči tak dáváme dokonalý přehled o programu a zažitcích. Poslední úrovní je komunikace s vedením- provozní pí.Přikrylovou. Na této úrovni řešíte administrativní záležitosti, aktuální věci v průběhu táboru, omluvy atd. 

Fb_img_1579591294360

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).