Informace-pobočky

K Potoku 319, Zeleneč místo, kde budeme jíst či odpočívat

 

Jak bude tábor probíhat?

Ráno se všichni setkáme na svozových místech. Snažíme se trasu mít dobře logisticky zpracovanou, aby nedocházelo k časovým prodlevám, nebo naopak k čekání na děti při převzetí. Dopoledne se vydáme na výlet, výstavu či jinou aktivitu (dle harmonogramu) poté se vracíme na oběd do pobočky školky Smile. Odpoledne opět budeme trávit venku v přírodě. Vedoucí skupinky vždy zaveze děti odpoledne na smluvený čas do výdejních míst.  

1-2x týdně budeme celý den na "velkém" výletě- Farmapark Soběhrdy, Mirákulum, atd. 

Témata budou vždy týdenní. Budeme se snažit vdechnout táboru trochu nostalgie v pobobě celotýdenní táborové hry. Děti budou rozděleny na 3-4 skupinky a tyto "mikro" skupinky budou celý týden soutěžit mezi sebou. Na konci týdne bude vítězná skupina odměněna. 

Například-  Jurský park - odlévní dinosařích kostí, návštěva triloparku, dinoparku, výroba dinosauřího zubu, soutěže, stopovaná...

                 Astetix a olympijské hry - děti si v tomto týdnu zkusí co nejvíce druhů sportů, výlet na koupaliště, jumppark, diskgolf, fotbalgolf...

 

Proč zvolit náš tábor?

Od roku 2013 provozujeme předškolní zařízení, nyní máme již 3 pobočky. Víme co děti potřebují, jak předejít nebezpečným situacím, máme velké množství materiálu ke tvoření, hraní, rekvizit ke hrám...a hlavně - máme svoje zázemí! Zázemí k výdeji jídla, odpočinku či k trávení nepříznivých deštivých dnů.  Dále také máme skvělou paní provozní, která se postará o hladký chod tábora, je na telefonu, když s něčím potřebujete aktuálně pomoct, koriguje průběh akcí. Tím se lišíme od jiných společností provozující příměstské tábory, které své zázemí nemají a děti jsou odkázáni na stravování v restauracích a nemají místo k odpočinku a tvoření.  Také mnoho táborů nemá svého provozního, ale provoz zajištujě ve volných chvilkách někdo z personálu školky /školy či jiného centra.

 

Kdo pečuje o mé dítě? 

Naši vedoucí jsou buď naše paní učitelky, které přes rok pracují v dané pobočce. Nebo naši externí pracovnící, kteří s námi přes rok spolupracují. Všichni pracovníci mají zdravotnický kurz a kurz chůvy akreditovaný MŠMT. 

 

Kolik bude dětí ve skupině a jak staré dítě může na tábor?

Maximální počet dětí ve skupině bude 12, věk dětí 5- 12

Vedoucí bude 1

při velkých výletech budou 2

 

Jak se na tábor obléknout?

Děti musí mít pevnou obuv, kvalitní batoh, lahev na pití. Dále je nutná pokrývka hlavy a opalovací krém. Děti musí být oblečeny přiměřeně počasí a mít tenkou mikinu s sebou (vhledem k tomu, že se po dešti může rapidně ochladit) Budeme sledovat počasí a při nepříznivé předpovědi budete informováni o nutnosti pláštěnky

Jak komunikujeme s rodiči?

Tak jako někteří možná znáte z naší Smile školky, je pro nás komunikace klíčová. Komunikaci máme nastavenou na několika úrovních,tak aby rodič vždy měl aktuální a potřebné informace. Komunikace probíhá s vaším oddílovým vedoucím - osobně. (při předání dítěte a vyzvedávání) Zde se dozvíte nejduležitější věci v rámci dítěte - pitný režim, strava, zdravotní potíže....a drobné informace k programu. Další úroveň je UZAVŘENÁ FB SKUPINA pro rodiče - zde budete mít denně fotky z programu, připomenutí co s sebou, připomenutí programu atd. Vám jako rodiči tak dáváme dokonalý přehled o programu a zažitcích. Poslední úrovní je komunikace s vedením - provozní pí.Přikrylovou. Na této úrovni řešíte administrativní záležitosti, aktuální věci v průběhu táboru, omluvy atd. 

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacetjedna a šestnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).