Personál

Dobrý den, 

Jmenuji se Katka Popelková (29). v roce 2013 jsem Studio Smile školku založila. Jsem majitelkou a zároveň ředitelkou Smile. Vystudovala jsem Pedf UK- biologie-chemie pro ŠŠ, dále mám vystudovanou SŠ předškolní vzdělávání.

Od samého založení školka neustále roste, vymýšlím nové a nové věci- tak jako tento tábor:-)  Nejvíc mě ve školce baví keramika a program SCIENCE. Tvořím kompletní program školky a tábora, zajištuji administrativu a vše pro hladký chod zařízení. Neboť jsem nyní na MD vše za mě zajištuje má "pravá ruka" -Iveta Přikrylová. Nejlepší odměnou jsou pozitivní reakce dětí a rodičů. A také to, že k nám nastupují sourozenci dětí se kterými Smile začínal:-) Baví mě tvoření, zahrada, lyžování. Moji největší radostí jsou nyní pro mne má dvojčata Anička a Honzík. 

Profilfoto

Jmenuji se Iveta Přikrylová(27). Jsem ve Smajlíku již pátý rok. Vystudovala jsem Pedf UK- biologie- výchova ke zdraví a SŠ předškolní vzdělávání.  Baví mě pohybové a hudební činnosti. S dětmi nejraději sportuji.  Jsem milá, spolehlivá a vždy usměvavá. Ve školce mám na starost také organizaci programu, administrativní činnosti. Baví mě tanec, lyžování a výlety do přírody. Mám ráda adrenalinové sporty a ráda bych si škočila seskok s padákem. Nyní jsem vedoucí celého Smile a zastupuji paní Popelkovou.  

 

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a sedmnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).